Stroje u nás zakúpené sú zákazníkovi riadne predvedené, budúci majiteľ sa nemusí zaoberať skladaním stroja z kartónu, je v zmysle návodu na obsluhu poučený a zaškolený hneď pri kúpe.

Prvú olejovú náplň, ako aj palivo zákazník dostáva automaticky zdarma.

 


» História a súčasnosť
História a súčasnosť

         Naša spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1990 so zameraním hlavne na servis záhradnej techniky. Servisné skúsenosti v tejto oblasti však zbierame  už od roku 1982. Z toho dôvodu sme začali spoluprácu  so slovenskými a českými výrobcami tejto techniky. V tomto období to boli firmy  vyrábajúce malé stavebnicové systémy TERRA, VARI, DIAMON a AGZAT: Mepol Libice nad Cidlinou, Agrozet Jičín, ZVL Diamon Rajec, Považské strojárne Považská Bystrica.

          Postupne sme záber nami ponúkaných služieb  a techniky  rozširovali. Vzhľadom k obrovskému nárastu sortimentu pre záhradkárov, domácich majstrov, či profesionálnych užívateľov náradia na slovenskom trhu,  rozhodli sme sa ísť cestou kvality a vyberať výrobky  a dodávateľov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na spoľahlivú prevádzku, servis či náhradné diely a tým aj požiadavky našich zákazníkov.

          Vďaka servisným skúsenostiam dnes ponúkame výrobky niekoľkých výrobcov , ktoré sú podľa nášho presvedčenia vhodné pre všetkých, ktorí nehľadajú len nízke ceny , ale hlavne kvalitné stroje a dobrý servis. Zároveň ide o výrobky s výbornými vlastnosťami a vynikajúcim pomerom ceny a kvality.

          Sú to hlavne stroje japonskej značky MAKITA, nemeckej značky DOLMAR, nemeckej značky STIHL, rakúskej značky AL-KO, slovenskej značky AGZAT.

          Prečo práve tieto značky.

          Prvým kritériom  spoľahlivosti je dlhodobá tradícia:

         MAKITA :

        založenie spoločnosti v r. 1915 , začiatok výroby prvého ručného náradia v r. 1958, jeden z  najväčších výrobcov ručného náradia vo svete.

        DOLMAR:                                                                              

       v roku 1927 vyrobili prvú pílu so spaľovacím motorom, v roku 1991 sa stávajú členom skupiny MAKITA, výrobný závod v nemeckom Hamburgu

        STIHL:

        založenie spoločnosti v roku 1926, vyrobili prvý dvojmužný stroj na stínanie stromov s elektomotorom

       AL-KO:

      založená v roku 1931, prvá kosačka na trávu vyrobená touto firmou v r. 1966

      AGZAT:

      výroba malotraktorov od r. 1991

           Druhým kritériom spoľahlivosti je vysoká úroveň zabezpečovania tovaru aj náhradných dielov.

           Tretím kritériom spoľahlivosti je samotná kvalita výrobkov .

           Tovar zakúpený v našej predajni skompletizujeme podľa požiadavky zákazníka, predvedieme, poskytneme odbornú inštruktáž a po dohode aj odvezieme.

           V spolupráci s firmou Makita sme v roku 2009 spustili do prevádzky aj požičovňu profináradia pre stavebné úpravy, stavbárske práce a úpravy terénu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NzU4Y2Qx