Stroje u nás zakúpené sú zákazníkovi riadne predvedené, budúci majiteľ sa nemusí zaoberať skladaním stroja z kartónu, je v zmysle návodu na obsluhu poučený a zaškolený hneď pri kúpe.

Prvú olejovú náplň, ako aj palivo zákazník dostáva automaticky zdarma.

 


Rezervácia tovaru
Rezervácia tovaru

Vážení klienti,

keďže neprevádzkujeme tradičný e-shop, ponúkame Vám možnosť tovar, ktorý je zobrazený na našej stránke v prípade záujmu rezervovať do doby jeho prevzatia na našej predajni, kde Vám ho odskúšame a predvedieme. Rezervácia tovaru je platná len po našom spätnom potvrdení formou e-mailu alebo telefonicky.

Formulár môžete použiť aj v prípade, že máte záujem o konkrétny výrobok nami ponúkaných značiek, ale nie je na našej stránke vyobrazený.

Ochrana osobných údajov: 

Odoslaním formulára kupujúci /dopytujúci/ udeľuje súhlas predávajúcemu - STAKO servis. s.r.o. Trebišov na dobu určitú do splnenia účelu spracúvania osobných údajov kupujúceho /dopytujúceho/ v rozsahu obsahu formulára. Predávajúci po skončení účelu spracúvania zabezpečí bezodkladne likvidáciu osobných údajov kupujúceho/dopytujúceho/. Súhlas so spracovaním môže kupujúci/dopytujúci/ kedykoľvek písomne odvolať. 

Rezervácia vybraného tovaru
Názov produktu o ktorý máte záujem: *
Meno a priezvisko: *
Vaša e-mailová adresa: *
Telefónne číslo:
Cena Vami vybraného produktu: *
Dátum: * img
Poznámka:
Opíšte text z obrázku: *
 
N2VlNjg2