Stroje u nás zakúpené sú zákazníkovi riadne predvedené, budúci majiteľ sa nemusí zaoberať skladaním stroja z kartónu, je v zmysle návodu na obsluhu poučený a zaškolený hneď pri kúpe.

Prvú olejovú náplň, ako aj palivo zákazník dostáva automaticky zdarma.

 


Kosačky bubnové a mulčovacie

Počas dvoch desaťročí nášho pôsobenia v tejto oblasti, sme získali určitý prehľad o kvalite služieb jednotlivých výrobcov i samotných produktov. Preto sme pristúpili k zredukovaniu nami ponúkaných kosačiek na tie značky, s ktorými máme dlhodobo výrazne kvalitnú spoluprácu.

Na našej stránke sú zobrazené iba niektoré. Postupne ich budeme dopĺňať. Ceny sú uvádzané podľa aktuálneho cenníka určeného dovozcom. Ceny na predajni  môžu byť odlišné z dôvodu mimoriadnych akcií a výpredajov. Stačí sa informovať telefonicky alebo e-mailom.

Sme tzv. "kamenná predajňa", čo znamená, že nepredávame prostrednícvom internetu. Zákazník však má u nás istotu,že kosačka, ktorú si vyberie mu bude riadne predvedená, dostane prvú náplň oleja zdarma a zaškolíme ho pre správnu obsluhu používanie a údržbu.

Ide o vysokootáčkové motorové stroje, ktoré pri kúpe na internete predstavujú riziko pre užívateľa, aj jeho okolie pokiaľ si tento musí objednaný výrobok sám zložiť, sám sa zaškoliť podľa návodu, často nedostačujúceho a v prípade poruchy pracne hľadať servisné stredisko. Preto sme obchod cez internet na tento sortiment neotvorili.

Ďakujeme Vám, že ste si toto naše odporúčanie prečítali a budeme radi ak Vám pomôže pri výbere kosačky k Vašej spokojnosti.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Bubnová kosačka VARI BDR 581 Stella gardenempty
Rukoväť jednoducho sklopná a zároveň plynulo nastaviteľná výška rukoväte,veľkou výhodou je aj deferenciál, ktorý umožnuje lepšiu manipuláciu pri zatáčaní. Typ motora 4 - takt, Briggs&Stratton 675
Bubnová kosačka VARI BDR 581 Stella garden
BEŽNÁ CENA 990,00 €

Cena 949,00 €


Bubnová kosačka VARI BDR 581 Stella pro empty
Rukoväť jednoducho sklopná a zároveň plynulo nastaviteľná výška rukoväte,veľkou výhodou je aj deferenciál, ktorý umožnuje lepšiu manipuláciu pri zatáčaní. Typ motora 4 - takt, Brigga&Stratton 850
Bubnová kosačka VARI BDR 581 Stella pro

Cena 1 199,00 €


Kosačka mulčovacia Vari Hurricane F 550 Bempty
Sekací priestor je vyrobený z HDG zinkovaného plechu, ktorý sa používa v automobilovom priemysle, a ktorý je veľmi odolný proti korózii. Navyše je novo tvarovaný, v hornej časti sú skosené plochy pre
Kosačka mulčovacia Vari Hurricane F 550 B
BEŽNÁ CENA 1 299,00 €

Cena 1 269,00 €

NDEwN