Stroje u nás zakúpené sú zákazníkovi riadne predvedené, budúci majiteľ sa nemusí zaoberať skladaním stroja z kartónu, je v zmysle návodu na obsluhu poučený a zaškolený hneď pri kúpe.

Prvú olejovú náplň, ako aj palivo zákazník dostáva automaticky zdarma.

 


Úvod »Kompresory» Kompresor HC25


        

Kompresor HC25

HC 25

 

Číslo produktu: hc25
Cena:
0,00 €
Technické parametre:
Motor: 230 V / 50 Hz
Príkon: 1 500 W / 2,0 PS
Počet otáčok: 2 850 ot./min.
Pracovný tlak max.: 8,0 bar
Objem vzdušníka: 24 l
Nasávací výkon: 220 l/min.
Regulácia pracovného tlaku: ÁNO
Hmotnosť 23kg

Ďalšia výbava: manometer vzdušníka, manometer na kontrolu nastaveného pracovného tlaku, redukčný ventil, tlakový spínač, odkaľovací ventil, spätný ventil, poistný ventil, vzduchový filter, optický ukazovateľ stavu oleja, pojazdové kolesá, rukoväť
 
Tento kompresor s dvoma výstupmi na vzduch je ideálnym pomocníkom do každej domácej alebo aj remeselnej dielne. Pumpa kompresora je mazaná olejom, čo predlžuje životnosť celého stroja aj pri častom používaní. Aby bola kontrola oleja jednoduchá, je kompresor vybavený optickým ukazovateľom jeho stavu. Vzdušník slúži ako zásobáreň stlačeného vzduchu a motor sa tak zapína len v prípade, že tlak vzduchu klesne pod požadovanú úroveň. Vďaka vzdušníku môžete s kompresorom vykonávať aj náročnejšie operácie, než je bežné hustenie či ofukovanie. Môžete k nemu pripojiť sponkovačku, umývaciu pištoľ alebo zvládne aj menej náročné striekacie práce s farbou či ďalšími pneumatickými nástrojmi. Pri dofukovaní pneumatík ap. zase oceníte jednoduché nastavenie výšky tlaku, ktorý môžete jednoducho kontrolovať pomocou zabudovaného manometra. Prídavná rukoväť a kolieska umožnia jednoduchú manipuláciu so strojom.
Y2ExNWE