Stroje u nás zakúpené sú zákazníkovi riadne predvedené, budúci majiteľ sa nemusí zaoberať skladaním stroja z kartónu, je v zmysle návodu na obsluhu poučený a zaškolený hneď pri kúpe.

Prvú olejovú náplň, ako aj palivo zákazník dostáva automaticky zdarma.

 


Úvod »Kosačky»Akumulátorové » Robotická kosačka AL-KO Robolinho 500E


        

Robotická kosačka AL-KO Robolinho 500E

akcia

 

BEŽNÁ CENA 749,00 €
Cena:
639,00 €

Dostupnosť: SKLADOM.

Kosačka Robolinho® 500 E bola vyvinutá našimi inžiniermi v Nemecku, vyrábajú ju naši odborníci v Rakúsku – tým v AL-KO Gardentech zabezpečujeme pre našich zákazníkov garanciu tej najlepšej kvality. 

tichú prevádzku bez emisií zabezpečuje pri tejto robotickej kosačke tichý elektromotor so 60 dB, ktorý dostáva svoju energiu z lítium-iónového akumulátora s dlhou životnosťou a parametrami 2,25 Ah / 20 V. Vďaka tomu môže byť táto robotická kosačka od AL-KO v prevádzke bez problémov aj počas sviatkov alebo v noci. Špeciálne vyvinutá technológia pohybu v kombinácii so šírkou záberu 20 cm zabezpečuje efektívnu údržbu trávnikov s plochou až do 500 m². Pritom sa bez problémov zvládnu aj prekážky, ako stromy, alebo stúpania až do 45%.
Výšku kosenia možno nastaviť plynule medzi 25 mm a 55 mm, takže výšku Vášho trávnika môžete prispôsobiť Vašim osobným preferenciám. Vďaka systému DCS (Double-Cut-System) s dvojitým nožom, ktorý vyvinula firma AL-KO, sa dosiahne perfektný vzhľad pokoseného trávnika a pokosená tráva sa ešte v telese kosačky rozdrví a vráti na trávnik ako biologické hnojivo. Preto pri Robolinho® 500 E nemusíte pokosenú trávu likvidovať. Maximálnu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá poskytuje spoľahlivá bezpečnostná technológia robotickej kosačky.

Napätie batérie (interne) V 20.0
Počet vstupných bodov 3.0
Výdrž batérie (interne) v min. 50.0
Kapacita batérie (interné) Ah 2.25
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 60.0
Maximálna stúpavosť v % 45.0
Nabíjací čas batérie v min. 60.0
Šírka záberu v cm 20.0
Akustický výkon LwA [dB (A)] 59.0
Vhodná plocha do m² 0.0
Počet nožov 4.0

ZTNjYj