Stroje u nás zakúpené sú zákazníkovi riadne predvedené, budúci majiteľ sa nemusí zaoberať skladaním stroja z kartónu, je v zmysle návodu na obsluhu poučený a zaškolený hneď pri kúpe.

Prvú olejovú náplň, ako aj palivo zákazník dostáva automaticky zdarma.

 


Kosačky / Benzínové kosačky

Počas dvoch desaťročí nášho pôsobenia v tejto oblasti, sme získali určitý prehľad o kvalite služieb jednotlivých výrobcov i samotných produktov. Preto sme pristúpili k zredukovaniu nami ponúkaných kosačiek na tie značky, s ktorými máme dlhodobo výrazne kvalitnú spoluprácu, t.j. dostupnosť servisu, dielcov, samotných strojov, životnosť produktov, spoľahlivosť aj pri náročnom používaní, objektívne a seriózne riešenie záručných opráv.

Na našej stránke sú zobrazené iba niektoré. Postupne ich budeme dopĺňať. Ceny sú uvádzané podľa aktuálneho cenníka určeného dovozcom. Ceny na predajni môžu byť odlišné z dôvodu mimoriadnych akcií a výpredajov. Stačí sa informovať telefonicky alebo e-mailom.

Sme tzv. "kamenná predajňa", čo znamená, že nepredávame prostrednícvom internetu. Zákazník však má u nás istotu,že kosačka, ktorú si vyberie mu bude riadne predvedená, dostane prvú náplň oleja zdarma a zaškolíme ho pre správnu obsluhu používanie a údržbu.

Ide o vysokootáčkové motorové stroje, ktoré pri kúpe na internete predstavujú riziko pre užívateľa, aj jeho okolie pokiaľ si tento musí objednaný výrobok sám zložiť, sám sa zaškoliť podľa návodu, často nedostačujúceho a v prípade poruchy pracne hľadať servisné stredisko. Preto sme obchod cez internet na tento sortiment neotvorili.

Ďakujeme Vám, že ste si toto naše odporúčanie prečítali a budeme radi ak Vám pomôže pri výbere kosačky k Vašej spokojnosti.

Usporiadať podľa 
Výrobca  Názov tovaru Cena
Benzínová kosačka bez pohonu Stiga collector 46B Cena 239,00 €
Benzínová kosačka s pohonom MTD 46 SPBS Cena 279,90 €
Kosačka s pohonom AL-KO Comfort 46.0 SP-A Cena 299,00 €
Kosačka s pohonom Solo by AL-KO 5210 SP-A Cena 319,00 €
Kosačka s pohonom AL-KO Comfort 46.0 SP-B
AL-KO Comfort 46.0 SP-B
Cena 339,00 €
Kosačka s pohonom AL-KO Comfort 51.0 SP-B Plus Cena 379,00 €
Kosačka s pohonom a Elektro štartom MTD 46 SPOE Cena 379,00 €
Kosačka s pohonom a variátorom AL-KO 5.18 VS-B Plus Cena 399,00 €
Kosačka s pohonom AL-KO Premium 520 SP-B Cena 429,00 €
Kosačka s pohonom a variátorom AL-KO Premium 520 VS Cena 499,00 €
Kosačka s pohonom a variátorom DOLMAR PM-5600 S3R Cena 599,00 €
NDQ2ZGQ1